Vložit nový inzerát
Levný Golf.cz  »  Bazar  »  Ostatní z golfu  »  č.45991 - Golfové obrazy 30 x...
6 000 Kč
Peter Vamosi

Golfové obrazy 30 x 40 cm - originální malby na prodej

85 x prodám | č. 45991 | Ostatní | 18.8.2019 | nové

Jedinečná nabídka pro všechny milovníky golfu!
Na prodej unikátní moderní obrazy s golfovou tématikou s certifikátem originality. Autor – slovenský výtvarný umělec Peter Vamosi. Rozměry 30×40 cm. Obrazy netřeba rámovat, neboť jsou malovaný i na bocích napnutého plátna (3D) – je je tedy možné přímo zavěsit na stěnu.
Slevu nebo namalování speciálního díla na objednávku si můžete domluvit přímo s autorem telefonicky.
Golfové obrazy od Petra Vamosiho jsou nejen ve sbírkách soukromých sběratelů, ale zdobí i interiéry několika golfových resortů a klubů ve Španělsku a v Maďarsku. V České republice je 6 jeho velkoplošných obrazů v golfovém klubu Hluboká nad Vltavou.

Poštovné v ceně. Zaslání obrazu poštou nebo kurýrem, platba dobírkou.

Kontakt: +421903030375

Komárno, Slovensko
prodloužit platnost editovat inzerát smazat inzerát |
Peter Vamosi
Peter Vamosi
Peter Vamosi, slovenský výtvarní umělec je representantem uměleckého směru surrealismu a surreálního pop artu. Jeho tvorba se zaměřuje především na figurální malbu, která si získala přízeň nespočet stálých sběratelu v České republice, na Slovensku, Maďarsku, ale i v řade západních zemí. V posledních letech se autor věnuje i malbě golfových temat, kterých odbytiště je zejména v České republice, Španělsku, Německu a Anglii. V České republice je mimo jiních 6 velkoplošných maleb v golfovém klubu Hluboká nad Vltavou. Popři figure spestřuje autor svou nabídku o romantické moderní krajinomalby a malby přírodních motivu.

Mé obrazy jsou moderní originální díla inspirována mou vlastní fantazií. Malby jsou plná harmonie, radosti a optimismu. Malované kvalitními uměleckými akrylovými barvami. Malba je i po bocích napnutého plátna, takže obrazy není zapotřeby rámovat. Radost, optimismus, krása, harmonie, ale také odraz smyslu a filozofie života se odráží v živých obrazech slovenského výtvarního umělce Petra Vamosiho. Jeho surrealistické postavy jsou zachyceny ve chvílích lásky a radosti, v dotycích, v pohybu, ve sportu nebo v meditaci u hudby. V jeho barevných přírodních obrazech vnímáme romantickou duši umělce a spolu s ním sníme o mýtických zemích harmonie, míru a štěstí.
Zaujal Vás inzerát?
  • pak kontaktujte inzerenta Peter Vamosi na tel +421 903 030 375 nebo mu/jí napište pomocí formuláře níže,
  • nebojte se na cokoli nejasného zeptat (např. stav, stáří, původ...), příp. nechte si poslat více detailních fotek na email,
  • pro předejití příp. pozdějším nedorozumněním doporučujeme smluvení osobního předání zboží,
  • jinak je dobré si ověřit, že vše, co je na fotce bude součástí zaslaného balíku (např. obal, headcover...); zároveň si určitě společně dopředu domluvte pro všechny případy postup a podmínky pro příp. vrácení zaslaného zboží,
  • buďte obezřetní při případném zasílání zboží z/do ciziny, a zasílání financí zálohou dopředu,
  • ...a nezapomeňte hrát golf hlavně pro radost. :)

Pro zaslání zprávy inzerentovi Peter Vamosi se prosím PŘIHLAŠTE,
příp. se u nás bezplatně zaregistrujte.